Tratado de cue[n]tas, "Hurtar. p."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[¶ Bar. in l. si pupilli. §. sed et si quis in fi. ff. de nego. ge. per. d. l. sed vltra. ff. ad macedo. iacho. de belui. in. c. primo. si contentio. fuc. de inuenitur do. et fide.]