Tratado de cue[n]tas, "Officio. c."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[^1]

[^1: ¶ Bal. in di. l. j. et in. l. cum oportet in principio. ij. colł. ver. quaero quid in administratore. C. de bonis quae lib. raphael. ful. post bal. in. aut. licentiam. C. de epis. et cle. facit pro eis. c. j. in. §. si vero. de feudo guardie vsibus. feudo.]