Tratado de cue[n]tas, "Tuuo. d."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[^1]

[^1: ¶ Andreas de isarniam et nicolaus de neapo. d. c. j. de feudo. guar. bal. in c. j. de contem. inter. do. et fide. de inuesti. bar. in. l. si pupilli. §. sed et si quis in fi. ff. de nego. ge. per l. sed vltra. §. perinde. ff. ad macedo.]