Tratado de cue[n]tas, "Dize. f."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[^1]

[^1: ¶ Vt per bar. in. d. l. facultas de iure. fis. lib. x. per l. si defunctus. C. arbi. tute. et per l. iij in. §. multa. ff. de iure fis. idem bar. in. l. spadonem. §. si non extiterint. ff. de escusa. tuto.]