Tratado de cue[n]tas, "Dio. q."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[¶ Arg. eius quod dicit. bar. in. l. quotiens ff. de here. insti. et in. l. error. C. de iuris et fac. igno. et in. l. non prouatur. ff. de confe. tenet. bal. in. l. j. C. si aduer. solu.]