Tratado de cue[n]tas, "Jntegrum. i."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[¶ Lex. etiam cum duabus seq. C. si. tutor. vel cura. inter. bal. in l. ij. §. ad hec. C. de quadri. pres. dixi. in sexta parte huius tractatus facit lex mandato geraldi. ff. de procu.]