Tratado de cue[n]tas, "Confession. k."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[^1]

[^1: ¶ Tenet. bar. post cignum in. l. j. pe. colł. in fi. ver. oppono. iterum de ipso. §. C. de confe. et in. l. lucius la. ij. §. tutele. ff. de admi. tuto. et. l. certum §. sed an per ipsos. ij. colł. in principio. ver. alij. docto. dicumt verum. ff. de confessis. bal. in addi. ad speculum de appela. versi. tutori et in. l. in contratibus. §. sed quoniam. ver. quid in tutore. C. de nonnu. pecu. vbi dicit quod non nocet minori sed ipsi tuto. istud etiam tenet bal. in. d. l. j. xviij coł. ver. non sequitur videre cum. ver. quaero an valeat confe. et. ver. his permissis. C. de conf.]