Tratado de cue[n]tas, "Deuda. f."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[^1]

[^1: ¶ Per. l. quid. C. arbi. tut. et. l. in quo erit. ff. loca. bar. in. l. non quali. §. illud ad finem. ff. rem. pup. sal. fo. l. si tutor et ibi bar. ff. de admi. tuto. tex. in. l. periculum. ff. si. cer. pe.]