Tratado de cue[n]tas, "Estrecha. m."
author: Diego del Castillo
source date: 1522
edition published: 2018-07-10
language: en; en

[^1]

[^1: ¶ Tenet Jaso. in. l. actionem vlt. coł. C. de transac. per. l. si seruus vetitus et ibi bar. de leg. j. bar. in. l. nec quidquam §. de plano circa medium. ff. de ofi. proco. vel legati. tenet joh. an. in adi. ad spe. ti. de instro. edic. §. xiiij. bar. in. l. tres fratres. ff. de pactis per l. sicui. ff. de. lib. lega. paulus de ca. consilio suo. ccxxxiiij. bar. in. l. aurelius. §. gaius. ff. de lib. lega. l. si seruus de leg. j. l. creditor. §. inter cetera. ff. de li. leg.]